ASOCIACIJOS STEIGIMAS

https://images.pexels.com/photos/3184418/pexels-photo-3184418

Asociacija panašiai kaip ir viešoji įstaiga yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės juridinis vienetas, kurio pagrindinis tikslas yra atstovauti asociacijos narių interesus, koordinuoti asociacijos veiklą bei tenkinti kitus viešuosius interesus. Svarbus dalykas į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš steigiant asociaciją yra tai, kad asociaciją turi steigti bent jau trys asmenys (fiziniai arba juridiniai), todėl vienas asmuo jos įsteigti negalės.


Taip pat svarbu žinoti, kad asociacijos pavadinime gali būti įvairūs sinonimai kurie apibrėžia šią teisinė formą, tokie kaip „draugija“, „klubas“, „sąjunga“, „visuomeninė organizacija“, „susivienijimas“, „konfederacija“ ir t.t. Ir visi jie veikia pagal tą patį Asociacijų įstatymą, todėl galvojant pavadinimą Jums bus paprasčiau jį pritaikyti savo vykdomai veiklai.

 

Taigi, pagrindinis asociacijos tikslas yra atstovauti asociacijos narių interesus, kad į jų norus labiau dėmesį atkreiptų valstybinės institucijos, taip pat, kad galėtų bendradarbiauti su užsienio organizacijomis, kurios atstovauja panašius interesus. Būtent dėl šių priežasčių į asociacijas vienijasi panašius interesus ar pomėgius turintys asmenys: sporto entuziastai, šunų mylėtojai, kultūros puoselėtojai ir pan.

 

Mūsų komanda gali padėti įsteigti asociaciją 2 būdais: internetu arba per notarą. Steigiant asociaciją internetu užtruksime vos keletą dienų. Šis būdas Jums kainuos mažiausiai ir bus pats patogiausias. Tereikės sugalvoti pavadinimą bei visiems steigėjams reikia turėti mobiliuosius elektroninius parašus.
Steigiant asociaciją per notarą mūsų komanda taip pat paruoš visus steigimo dokumentus bei suorganizuos procesą, tačiau tai Jums kainuos brangiau dėl prisidėjusių notaro mokesčių bei užtruks ilgiau.

Asociacijos steigimas internetu TIK 199€.

Asociacijos steigimas per notarą nuo 369€.

Visais iškilusiais asociacijos steigimo klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: [email protected]