Įmonių steigimas

UAB STEIGIMAS

MB STEIGIMAS

VŠĮ STEIGIMAS

ASOCIACIJOS STEIGIMAS

LABDAROS IR PARAMOS FONDO STEIGIMAS

IĮ STEIGIMAS

GREITAS IR PATOGUS ĮMONIŲ STEIGIMAS

UAB PARDAVIMAS

249€

UAB STEIGIMAS

219€

MB STEIGIMAS

199€

VšĮ STEIGIMAS

199€

ASOCIACIJOS STEIGIMAS

199€

IĮ STEIGIMAS

149€

LABDAROS IR PARAMOS FONDO STEIGIMAS

199€

REGISTRACIJOS ADRESAS

79€

Vienas iš pirmųjų verslo pradžios žingsnių yra įmonės steigimas. Tam, kad šis žingsnis Jums nesukeltų papildomų nepatogumų, galite kreiptis į mūsų profesionalią komandą. Ilgametę patirtį turintys specialistai gali greitai ir patogiai padėti įsteigti Jūsų norimą juridinį vienetą visoje Lietuvoje arba netgi Jums esant užsienyje.

 

Visų pirma, prieš pradedant įmonės steigimą reikėtų išsiaiškinti koks juridinis vienetas Jūsų sričiai būtų tinkamiausias. Galbūt Jūsų veiklai pakanka verslo liudijimo arba individualios veiklos pažymos, o galbūt Jūs ketinate steigti ne pelno siekiančią organizaciją. Jeigu kyla klausimų ir nežinote, kuris verslo modelis Jums tinka geriausiai, siūlome atvykti į nemokamą konsultaciją mūsų biure arba tiesiog galite susisiekti su mūsų specialistais telefonu, kurie patars visais iškilusiais klausimais.

 

Kitas svarbus žingsnis prieš steigiant įmonę yra būsimos įmonės pavadinimas. Jeigu turite sugalvoję pavadinimą tačiau nežinote ar jis tinkamas ir neužimtas, galite kreiptis į mus ir mes jį patikrinsime. Jeigu pavadinimas užimtas, pateiksime keletą variantų, kad Jūsų pavadinimas būtų išskirtinis ir nesikartotų. Na, o jeigu neturite idėjų savo įmonės pavadinimui, tuomet galime padėti jį sugalvoti.

 

Visus kitus įmonės steigimo etapus bei dokumentų rengimą galite patikėti mums.

 

Svarbi informacija steigiant įmonę

 

Verslo formos pasirinkimas.
Prieš pradedant verslą visų pirma reikėtų išsirinkti tinkamą juridinio asmens formą, kuri geriausiai atitiktų Jūsų būsimos veiklos principus. Visų pirma reikėtų žinoti ar Jūsų įmonė bus labiau orientuota į pelno siekimą ar į visuomenei naudingos veiklos vykdymą. Jeigu ketinate steigti pelno siekiantį juridinį vienetą, tuomet tikslingiausias būtų UAB steigimas, MB steigimas arba . Na o jeigu pelno siekti neketinate, tuomet rekomenduojame steigti VšĮ, asociaciją arba labdaros ir paramos fondą.
Jeigu norite gauti paramos gavėjo statusą, Jums reikės pasirinkti iš nepelno siekiančių organizacijų formų. Tokiu atveju galėsite gauti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Jeigu steigsite pelno siekiantį juridinį vienetą, paramos gavėju tapti negalėsite.

 

Įmonės pavadinimas.
Kitas svarbus aspektas yra įmonės pavadinimas. Jis ne tik turi geriausiai atspindėti Jūsų įmonės veiklą, tačiau taip pat negali būti pasikartojantis kitiems Lietuvoje registruotiems pavadinimams arba Lietuvoje bei Europoje registruotiems prekiniams ženklams. Kadangi šiuo metu yra užregistruota labai daug įmonių pavadinimų bei prekinių ženklų, pakankamai sunku yra sugalvoti naują pavadinimą. Mūsų įmonės specialistai visuomet nusiteikę Jums pagelbėti, kadangi jie žino kur ir kaip patikrinti pavadinimą, kad jis nebūtų tapatus kitiems, bei iškilus sunkumams padės sugalvoti pavadinimą Jūsų verslui.

 

Registracijos adresas.
Kiekviena naujai steigiama įmonė privalo turėti registracijos adresą, kuris nebūtinai turi sutapti su Jūsų veiklos vieta, biuru ar ofisu. Registruoti juridinį asmenį galima visų paskirčių patalpose, t.y. gyvenamosios (name, bute), komercinės ar kt. Neturint registracijos adreso, visuomet galima jį įsigyti. Tai aktualu tiems, kas nori įregistruoti įmonę kuo greičiau, taip pat tiems, kas neturi nuosavybės teise priklausančių patalpų arba tiesiog nepageidauja registruoti įmonės jiems nuosavybės teise priklausančiose patalpose. Svarbu, kad patalpos, kuriose bus registruojama įmonė turėtų „Registrų centro“ suteiktą unikalų numerį. Dėl registracijos adreso visuomet galite
kreiptis į mus.

 

Banko sąskaita.
Viena iš pagrindinių įmonės steigimo sąlygų yra atskiros banko sąskaitos atidarymas. Kiekviena įregistruota įmonė Lietuvoje privalo turėti sąskaitą bent viename Lietuvos banke (Luminor, Swedbank, Citadele ir t.t.). Banko sąskaitą atidaryti gali įmonės vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Atidarant sąskaitą banke privaloma pateikti asmens dokumentą, Registrų Centro elektroninį sertifikuota išrašą (ESI), įmonės steigimo dokumentus (įstatus, nuostatus ar kt.).

 

Antspaudas.
Nuo 2013-07-13 įsigaliojo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso pakeitimas, pagal kurį antspaudas įmonėms (UAB, MB ir kt.) yra neprivalomas, jeigu įmonės steigimo dokumentuose nėra nustatyta kitaip. Dėl šios priežasties mes savo klientams leidžiame rinktis, galime antspaudą pagaminti arba klientas pilnai savo veiklą ir įmonės steigimą gali vykdyti ir be antspaudo.

 

Visais iškilusiais klausimais nemokamai galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: [email protected]