LABDAROS IR PARAMOS FONDAS

https://images.pexels.com/photos/461049/pexels-photo-461049

Labdaros ir paramos fondas yra ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio pagrindinis tikslas yra pagal LR įstatymus teikti paramą arba labdarą fiziniams ir juridiniams asmenims. Pagrindinės kryptys kurioms dažniausiai yra skiriama parama, tai sporto, švietimo, kultūros, mokslo, meno, religijos, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos, rūpybos ir kitos visuomenei naudingos sritys. Tokio juridinio asmens steigėjai (dalininkai) neatsako savo asmeniniu turtu už fondo veiklą.

Labdaros ir paramos fondo steigėjais gali būti tiek fiziniai tiek juridiniai asmenys, sudarę fondo steigimo sutartį ir įsipareigoję skirti fondui įnašus pinigais arba turtu.
Labdaros ir paramos fondas gali tapti paramos gavėju, todėl kiekvienais metais gali gauti 1,2% paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Fondo pelnas negali būti išmokamas dalininkams kaip dividendai ir gali būti naudojamas tik fondo išlaikymui bei tiesioginiams fondo tikslams. Iš sukauptų lėšų galima samdyti darbuotojus bei mokėti jiems algas.

Labdaros ir paramos fondo steigimas internetu TIK 199€.

Labdaros ir paramos fondo steigimas per notarą nuo 369€.

Labdaros ir paramos fondo steigimą vykdome dviem būdais: internetu arba per notarą. Tam, kad viskas vyktų greičiau ir pigiau, rekomenduojame labdaros ir paramos fondą steigti elektroniniu būdu. Tokiu būdu sutaupysite pinigų, nes nereikės patirti išlaidų pas notarą, o ir patį steigimą bus galima atlikti netgi neišėjus iš namų. Viskas ko Jums reikia, tai elektroninis mobilusis parašas bei įmonės pavadinimas, o visu kitu pasirūpinsime mes.

Visais iškilusiais labdaros ir paramos fondo steigimo klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: [email protected]