Mobilusis elektroninis parašas

https://www.advadm.com/wp-content/uploads/2016/08/1471900699976-Regulating-Personal-Cell-Phone-Use-In-Your-Practice

Didžioji dalis klientų renkasi įmonės steigimą elektroniniu būdu. Tai patogus būdas, kadangi visas procesas vyksta greičiau bei patogiau, o taip pat ir kainuoja pigiau nei steigiant įmonę su notaro pagalba. Tačiau tam, kad įmonės steigimas internetu būtų sklandus yra būtina viena sąlyga, visi įmonės steigėjai (akcininkai, nariai ir kt.) turi turėti elektroninį mobilųjį parašą.

 

Elektroninis mobilusis parašas – tai saugi, patogi ir juridinę galią turinti priemonė skirta pasirašyti svarbius dokumentus bei patvirtinti savo tapatybę internetinėje erdvėje. Naudojantis mobiliuoju parašu įmonės steigimo dokumentus patvirtinsite vos keliais mobiliojo telefono spustelėjimais.

 

Mobilaus parašo privalumai įmonę steigiant elektroniniu būdu:

  • Patogu. Mobilusis telefonas visada šalia, todėl įmonės steigimo dokumentus pasirašyti galite visur, kur tik yra interneto ryšys.
  • Greita. Nereikia laukti eilių valstybinėse institucijose ir pas notarą norint patvirtinti įmonės steigimo dokumentus.
  • Paprasta. Tereikia mokėti naudotis telefonu ir prisiminti pasirašymo PIN kodą.
  • Saugu. Jūsų parašą apsaugo specialus pasirašymo PIN kodas, kurį žinote tik jūs. Todėl be Jūsų patvirtinimo niekas kitas negalės pasirašyti įmonės steigimo dokumentų.

Elektroninis mobilusis parašas palengvina įmonės steigimo procesą, o norint jį turėti Jums tereikės vieną kartą nuvykti į savo mobiliojo ryšio tiekėjų saloną bei užsisakyti šią paslaugą. Parašą suteiks iš karto.

 

Mobilųjį parašą gali turėti:

  • Pilnamečiai LR piliečiai, turintys parašo teisę.
  • Kitų šalių gyventojai, turintys laikiną arba nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, kuriame nurodytas lietuviškas asmens kodas ir kuris yra įvestas į VĮ "Registrų centras" duomenų bazę.

UAB PARDAVIMAS

249€

UAB STEIGIMAS

219€

MB STEIGIMAS

Nuo 139€

VšĮ STEIGIMAS

199€

ASOCIACIJOS STEIGIMAS

199€

IĮ STEIGIMAS

149€

LABDAROS IR PARAMOS FONDO STEIGIMAS

199€

REGISTRACIJOS ADRESAS

79€